Yritys

Olemme erikoistuneet metsäomaisuuden hallinnointiin ja hankintaan.

Asiakkaidemme käytössä on Coniferin metsä- ja sijoitusammattilaisista koostuva tiimi sekä laaja yhteistyöverkosto. Toimimme läheisessä yhteistyössä mm. Aarimetsän kanssa. www.aarimetsa.fi

Ota yhteyttä, mikäli suunnittelet metsätilasi myyntiä

Ihmiset

Mikael Beck

CEO
+358 40 061 8859
mikael.beck@conifer.fi

Otto Heiskanen

COO
+358 50 553 9107
otto.heiskanen@conifer.fi

Heikki Virtanen

Forest Director
+358 45 117 9501
heikki.virtanen@conifer.fi

Tiina Uunila

Office Manager
+358 50 570 3526
tiina.uunila@conifer.fi

Robert Eden

Project Manager
+358 50 382 0281
robert.eden@conifer.fi

Niko Yli-Tainio

Analyst
+358 40 777 8676
niko.ylitainio@conifer.fi

Jaakko Ruotsalainen

Analyst
+358 44 982 4032
jaakko.ruotsalainen@conifer.fi

Jenny Alho

Forest Specialist
+358 44 493 4097
jenny.alho@conifer.fi

Samu Vöyri1

Samu Vöyri

Analyst
+358 50 495 0638
samu.voyri@conifer.fi

Lasse Polso1

Lasse Polso

Forest Specialist
+358 40 039 4910
lasse.polso@conifer.fi

Asko Koukkari

Forest Specialist
+358 40 831 5852 asko.koukkari@conifer.fi

Alex Aminoff

Forest Specialist / Analyst
+358 50 050 0564
alex.aminoff@conifer.fi

Risto Juntunen

Development Director
+358 40 521 9653
risto.juntunen@conifer.fi

Sara-Sundberg_Conifer

Sara Sundberg

Analyst
+358 44 493 6641 sara.sundberg@conifer.fi

Ida Siik

Analyst
+358 44 088 2488
ida.siik@conifer.fi

Katariina-Jokinen_Conifer

Katariina Jokinen

Analyst
+358 50 361 1294
katariina.jokinen@conifer.fi

Pekka-Manninen_Conifer

Pekka Manninen

Forest Specialist
+358 44 314 1434 pekka.manninen@conifer.fi

aari_personel_dummy_v2

Janne Vatanen

Forest Specialist
+358 40 502 2798 janne.vatanen@conifer.fi

aari_personel_dummy_v2

Vilma Hakanen

Analyst
+358 50 547 7370
vilma.hakanen@conifer.fi

aari_personel_dummy_v2

Johannes Uotila

Analyst
johannes.uotila@conifer.fi

Yhteystiedot

Conifer Consulting

+358 44 491 4207

info@conifer.fi

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@conifer.fi

Mikonkatu 19
FIN-00100 Helsinki

Ota yhteyttä